Darmowa wysyłka już od 2500 złotych
architekt wnętrz - wizualizacje 3d
profesjonalny montaż
+48 731 800 805
Strona główna » Wizualizacje 3d architekt wnętrz
Kategorie
Szukaj
Salon stacjonarny Interio Włoszczowa

Wizualizacje 3d architekt wnętrz


Wizualizacja on-line

 

            Nasze projekty wykonuje architekt wnętrz.

 

Zapewniamy indywidualne podejście, konsultacje i profesjonalne wsparcie techniczne, tak by projekt był dobrze dopasowany do Państwa oczekiwań i potrzeb. Oprócz ważnych wrażeń estetycznych projekt przez nas wykonany, cechuje praktyczność, ergonomia i funkcjonalność.

 

Etapy wizualizacji on-line:
 

1. Inwentaryzacja pomieszczenia
 

Aby ten proces przebiegł właściwie potrzebujemy wymiarów łazienki (im dokładniejsze tym bardziej precyzyjny projekt).

  • Przygotuj rzut pomieszczenia, na którym zaznacz wymiary wszystkich ścian, otworów okiennych i drzwiowych. Zmierz i zaznacz wszystkie ściany działowe, wnęki czy występy.
  • Zwymiaruj  okna: szerokość, wysokość oraz wysokość do parapetu
  • Zwymiaruj skosy: podaj wysokości ścian kolankowych, długości skosów, ich umiejscowienie oraz umiejscowienie okna dachowego
  • Podaj wysokość pomieszczenia
  • na tak przygotowanym rzucie zaznacz (określając wysokość i odległość od ścian):

- przyłącza hydrauliczne

- gniazdka

- przyłącza grzewcze

- kanały wentylacyjne

  • Bardzo przydatne byłyby zdjęcia wnętrza, w razie wątpliwości czy niejasności ułatwiają nam pracę
  • ile widziany jest projekt budowlany jeśli odzwierciedla rzeczywisty stan
Przykładowe rysunki prezentujące, jakich wymiarów będziemy potrzebować:
 

2. Konsultacja , kontakt z architektem
 

Zanim przejdziemy do pracy nad projektem chcielibyśmy poznać Państwa oczekiwania, styl który najbardziej się podoba oraz potrzeby.

Taka rozmowa (telefoniczna czy osobista) pozwoli nam odszukać odpowiednią kolekcję i pomoże dobrać pozostałe wyposażenie.

Jak już wcześniej wspomnieliśmy tworzony projekt jest indywidualny i niepowtarzalny, dostosowany do wnętrza z jakim mamy do czynienia i do osób, które będą z niego korzystały. Bardzo przydatne mogą być inspiracje, które często nasi klienci mają zapisane w swoich telefonach. Podczas takiej rozmowy ustalamy również jaki zakres finansowy Państwu odpowiada.
 

3. Wizualizacja
 

Po ustaleniu wszystkich szczegółów, zaksięgowaniu wpłaty, otrzymaniu informacji dotyczących pomieszczenia przystępujemy do pracy nad wizualizacjami. Termin ich realizacji zawsze ustalamy indywidualnie.

Proponujemy dwie koncepcje do Państwa wnętrza (mogą być z zastosowaniem jednej kolekcji lub dwóch różnych). Rozwiązanie, które proponujemy nie są standardowe: często mieszamy kolekcje, wykonujemy odpowiednie zabudowy oraz liczne zabiegi funkcjonalne i estetyczne.
 

4. Podsumowanie
 

Po przesłaniu na Państwa adres mailowy wykonanych już wizualizacji następuje wybór jednej z proponowanych wersji. W tym momencie jest też czas na wprowadzenie niewielkich zmian (do dwóch poprawek – kolejne płatne lub ustalane indywidualnie).

Po zatwierdzeniu projektu przechodzimy do kolejnego etapu zestawienia materiałów, wykonania kosztorysu.

Zestawienie zawiera: sugerowaną ilość płytek (wyliczonych na podstawie podanych przez klienta wymiarów), ceramikę, armaturę, meble, dodatki użyte w projekcie.
 

5. Zakończenie
 

Na tym etapie, zazwyczaj przechodzimy do realizacji zamówienia. Klient potwierdza wcześniej ustalone materiały i wyposażenie. Ustalamy wszelkie terminy, sposób zapłaty i miejsce dostawy.

Regulamin zakupu usługi wizualizacji dostępny tutaj.

 

Każda decyzja powinna być przez Państwa przemyślana, podjęta świadomie i bez zbędnych emocji. Najlepiej przejść przez wszystkie etapy projektowe planując i dysponując swobodną ilością czasu.

Już dziś cieszymy się na kontakt z Państwem, czekamy z niecierpliwością na nowe wyzwania.
Do zobaczenia      

Zespół INTERIO     

 

 


Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail
 

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu